Close

Prstýnky – ano nebo ne?

Každá žena se ráda zdobí. Už od přírody milujeme šperky a různá třpytivá cingrlátka. Některá ráda nosí řetízky, jiná náramky a některá miluje prstýnky. Abych nezapomněla na naše druhé polovičky, tak i někteří z nich nosí řetězy a prsteny. A konkrétně o prstenech si něco povíme. Vědci zjistili, že prsteny mohou vyvolat některé ženské problémy. Jak jistě víte, na prstech se nachází mnoho citlivých bodů, které mají souvislost s vnitřními orgány.

Proto prstýnek na prsteníčku podporuje onemocnění bradavek, pohlavní nemoci jako např. mykózu a nemoci endokrinních žláz.

Prstýnek na prostředníčku může podporovat kornatění tepen a hypertenzi.

Prstýnek na ukazováčku Vám může po čase zajistit bolesti zad a vápenatění kostí.

Ozdoby na malíčku vedou k onemocnění dvanácterníku.

Takže s prstýnky opatrně. Nezatěžujte své ruce prsteny. Na noc je odkládejte a čas od času je nechte na nočním stolku anebo ve šperkovnici. A ještě mám pro Vás na závěr jednu radu: Ve volném čase si po dobu jedné minuty masírujte střídavě prsty na levé a pravé ruce. Možná to nevíte, ale prsty souvisí se zrakem. Pokud budete prsty masírovat denně, brýle budete potřebovat stále méně a ruce budou odpočaté. Já používám na masáž prstů malý prstýnek z Indonésie; pokud by měl někdo zájem, můžu se pokusit zajistit od kolegy. Nosila jsem brýle po celý den a teď je využívám jen na čtení, psaní, televizi a PC. Věřím, že to bude stále lepší.

A co bude příště? Řekneme si, jak je důležité nepodceňovat pády svých dětí 😉

Těším se na Vás.