Close

Život bez bolesti

Kurz:  Život bez bolesti

( nácvik správného pohybového vzorce )

Každý živý tvor, který přichází na svět, se rodí se základním vzorcem pohybu. Platí to i pro nás. Když přijde náš čas začít sedět, lozit a nebo chodit, přesně víme, jak na to. Naši předkové žili jako chodci, my dnes převážně žijeme jako sedavci. Základní informaci pohybu, se kterou jsme se narodili, jsme zapomněli. A to s sebou přináší celou řadu fyzických potíží, jako jsou migrény, blokády v bederní nebo krční páteři, ischias, výhřezy plotének, potíže s hrudní páteří apod.

To se často projeví na financích z důvodu dlouhodobé nemocenské a také na psychice. Zde je možnost vrátit se zpět ke kořenům. Naučit se správně sedět, stát, chodit, používat lopatky jako prevence migrén a tenisových loktů, a jiných dovedností vedoucích ke zkvalitnění života.

KDY: v případě zájmu vypíšu nový termín

KDE: Zlín, hotel Moskva

CENA: 1500 Kč

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Do předmětu zprávy napište název workshopu, kterého se chcete zúčastnit. Dále uveďte datum konání kurzu a celé Vaše jméno.

Pro úspěšné dokončení procesu registrace prosíme co nejdříve uhraďte zálohu ve výši 1000,- Kč na účet 158679770/0600. Pokud nebude záloha připsána na bankovní účet do 4 týdnů po přihlášení, přihláška bude automaticky stornovaná. Ve zprávě pro příjemce uveďte celé jméno a datum kurzu, ať vím, komu mám zálohu přiřadit.

Zbylou částku (500 Kč) doplatíte na místě konání kurzu, nebo na bankovní účet min. týden před kurzem. Záloha je nevratná, lze ji však převést na jiný termín kurzu a to pouze jednou.
Přibližně měsíc před konáním kurzu Vám budou zaslány bližší  informace ke kurzu a harmonogram.

Děkuji a Těším se na Vás!

Lidka Toboláková